For students

Everyone who is coming to the dance class with a new dance friend
during the season 2012/2013 will be welcomed by the discount -10%

Fortune of discounts smiled in the season 2012/2013 to:
(see the discount calculator on the price list page)

Riin -5%
Ilona -5%

Krista -10%
Liis -10%

Natasha -15%
Olja -15%

 

Dear students!

TV or radio
videos and pictures
links
literature

Kui teate, et on tulemas, või kui satute nägema, kuulma, televisioonis või raadio-eetris haaravat ning harivat saadet, pöörake ka meie tähelepanu! Kui teil on esinemistelt ja kontsertidelt põnevaid pilte ja videoid, ootame meeleldi teie tehtud salvestusi! Kui juhtute mõnda põnevat videot nägema, saatke link ka meile tutvumiseks! Kui satute tutvuma kõneainet pakkuvat lugemisvaraga, teavitage ka meid!

Be active in giving feedback
Ootame teie aktiivset tagasisidet. Palun jagage oma mõtteid, rääkige ideedest, avaldage arvamusi ning pajatage soovidest! Püüame kõik kuulda ning arvesse võtta! Milliseid uusi elemente, kombinatsioone, suunitlusi ja stiile juurde õppida soovite… Millistest esinejatest, muusika- ja tantsuartistidest veel teada soovite… Millised meelepärased muusikalised ja tantsulised lahendused on huviorbiidil… Milliste lemmikaksessuaaridega veel koreograafiaid selgeks saada soovite…

We want to thank each one of you
Täname teid positiivsete emotsioonide ja toredate kommentaaride eest! Soovime kõigile tantsulusti! Kuulake muusikat ja harjutage, improviseerige ja nautige kunstiliiki, mida võib julgelt nimetada kiirteeks õnne, rõõmu, siiruse ja vabaduse poole!