For students

Dear students!

Let us know if there is any interesting TV or radio program on air
Kui teate, et on tulemas, või kui satute nägema, kuulma, televisioonis või raadio-eetris haaravat ning harivat saadet, pöörake ka meie tähelepanu! Kui teil on esinemistelt ja kontsertidelt põnevaid pilte ja videoid, ootame meeleldi teie tehtud salvestusi! Kui juhtute mõnda põnevat videot nägema, saatke link ka meile tutvumiseks! Kui satute tutvuma kõneainet pakkuvat lugemisvaraga, teavitage ka meid!

Be active in giving feedback
Ootame teie aktiivset tagasisidet. Palun jagage oma mõtteid, rääkige ideedest, avaldage arvamusi ning pajatage soovidest! Püüame kõik kuulda ning arvesse võtta! Milliseid uusi elemente, kombinatsioone, suunitlusi ja stiile juurde õppida soovite… Millistest esinejatest, muusika- ja tantsuartistidest veel teada soovite… Millised meelepärased muusikalised ja tantsulised lahendused on huviorbiidil… Milliste lemmikaksessuaaridega veel koreograafiaid selgeks saada soovite…

We want to thank each one of you
Täname teid positiivsete emotsioonide ja toredate kommentaaride eest! Soovime kõigile tantsulusti! Kuulake muusikat ja harjutage, improviseerige ja nautige kunstiliiki, mida võib julgelt nimetada kiirteeks õnne, rõõmu, siiruse ja vabaduse poole!